Biz Kimiz?

360 Derece İletişim Danışmanlığı

Etkinlique, sektörde 15 yılın üzerinde kurumsal ve ajans tecrübelerine sahip, iletişimin farklı kollarında görev almış, alanında uzman, kalifiye bir ekip tarafından kurulmuş bir iletişim danışmanlığı şirketidir. Müşterilerimizin iletişim ihtiyaçlarına yönelik her konuda profesyonel iletişim danışmanlığı hizmeti veriyoruz.

HAKKIMIZDA

Referanslarımız

Sağa ve sola kaydırarak daha fazlasını görüntüleyebilirsiniz.

Yaklaşımımız

Marka Hikayelerini Deneyime Dönüştürüyoruz...

Bir markanın kendini nasıl tanımladığı ya da anlattığından ziyade, müşterisi ve hedef kitlesiyle kurduğu bağın ve yarattığı deneyimin daha önemli olduğuna ve bu deneyimin en iyi, en etkin ve en anlamlı pazarlama aracı olduğuna inanıyoruz.

Hedefimiz bir markanın mesajını deneyime dönüştürerek hem çalışanlarını, hem de müşterilerini birer "marka elçisi" haline getirmeyi amaçlıyoruz.

İşimiz İnsana Dokunmak...

Yaptığımız her işin temelinde insan var. Bir markanın hem çalışanlarına, hem de müşterilerine bire bir dokunarak onların marka algısını güçlendiriyor, markaya karşı pozitif bir davranış biçimi oluşturarak iş hedeflerine ulaşmalarına yardımcı oluyoruz.

YAKLAŞIMIMIZ

İnsan Kaynakları

Bizimle çalışmak ister misiniz?

Doğru pozisyona doğru adayları yerleştirebilmek çeşitli çalışmalar yapıyoruz. Etkinlique olarak, işe alım süreçlerimizde en çok önem verdiğimiz kriterlerden birini yetkinlikler oluşturur. Hangi pozisyon için değerlendirilirse değerlendirilsin, adaylarımızın aşağıdaki yetkinliklere sahip olması önemlidir.

- Yön Belirleme
- Takım Çalışması
- İletişim
- İşbirliği Geliştirme
- Sonuç Odaklılık
- Yaratıcılık ve Girişimcilik
- Kendini ve Çalışma Arkadaşlarını Geliştirme
- Farklılıklara Uyum ve Yönetme
- Müşteri Duyarlılığı ​

İNSAN KAYNAKLARI

Açık Pozisyonlarımız

Müşteri İlişkileri Uzmanı

Genel Başvuru