Ana Sayfa Kurumsal Hakkımızda

Hakkımızda

360 Derece İletişim Danışmanlığı

Etkinlique, sektörde 15 yılın üzerinde kurumsal ve ajans tecrübelerine sahip, iletişimin farklı kollarında görev almış, alanında uzman bir ekip tarafından 2017 yılında kurulmuş bir 'tam hizmet iletişim danışmanlığı şirketi'dir.

Etkinlique, kurumsal etkinliklerden fuar standlarına; reklam, tasarım ve prodüksiyon hizmetlerinden medya ilişkileri yönetimine; SEO, sosyal medya ve web yönetiminden, sosyal sorumluluk projelerine büyük bir yelpazede şirketlerin tüm iletişim ihtiyaçları için hizmet vermektedir.

Marka Hikayelerini Deneyime Dönüştürüyoruz…

Bir markanın kendini nasıl tanımladığı ya da anlattığından ziyade, müşterisi ve hedef kitlesiyle kurduğu bağın ve yarattığı deneyimin daha önemli olduğuna ve bu deneyimin en iyi, en etkin ve en anlamlı pazarlama aracı olduğuna inanıyoruz.

Hedefimiz bir markanın mesajını deneyime dönüştürerek hem çalışanlarını, hem de müşterilerini birer “marka elçisi” haline getirmeyi amaçlıyoruz.

İşimiz İnsana Dokunmak…

Yaptığımız her işin temelinde insan var. Bir markanın hem çalışanlarına, hem de müşterilerine bire bir dokunarak onların marka algısını güçlendiriyor, markaya karşı pozitif bir davranış biçimi oluşturarak iş hedeflerine ulaşmalarına yardımcı oluyoruz.

Çözüm ortağımız olun.

Tedarikçilerimiz arasında yer almak isterseniz iletişim formumuz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.